Mes dritave dhe rikthimit të momenteve më të bukura të të dyve, surpriza e Brunos për Florianën i la të gjithë pa fjalë.

Në një ambient jashtë studios, ai ia mbylli sytë Florjanës për të mos zbuluar asgjë nga surpriza.

Ai e mbajti në krahë gjatë rrugës që të mbërrinin sa më shpejt tek ambienti special posaçërisht për vajzën.

Shumë emocione përjetuan të dy, ndërsa më në fund ndodhi puthja mes të dyve.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel