Bruno dhe Florjana vendosën të largohen së bashku nga Për’puthen këtë mbrëmje.

Mes shumë emocioneve Bruno i kërkoi ta linin këtë rrugëtim dhe Florjana pranoi.

Para se të largoheshin ata kërcyen për herë të fundit në skenën e Për’puthen.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel