Modelja Beniada Nishani është zhvendosur në Tiranë, ku po kalon pjesën më të madhe të kohës, për shkak të angazhimeve në Shqipëri.

Finalistja e “Big Brother VIP Albania 1”, para se të bëhej pjesë e ‘reality show-t’ jetonte në Itali, por vazhdimisht ka shprehur dëshirën për t’u rikthyer në atdhe.

Një shtysë drejt këtij vendimi ka qenë dhe projekti në emisionin “Procesi Sportiv”, që bukuroshes i erdhi si dhuratë kur ishte brenda shtëpisë së “BBV”.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel