“Je ylli i TikTok!”, Zelensky viziton 16-vjeçaren e plagosur në spital

17/03/2022 22:31

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky vizitoi në spital një 16-vjeçare të plagosur gjatë sulmeve ruse.

“Të gjithë të mbështesin në TikTok”,  i tha atij Katya Vlasenko, automjeti i familjes së së cilës u qëllua teksa ata po largoheshin nga forcat ruse.

Presidenti 44-vjeçar i dorëzoi vajzës një tufë të madhe me lule dhe tha: Nuk është e lehtë, por ne bëjmë gjënë e duhur.

Pasi dëgjoi për popullaritetin e tij në platformën e ndarjes së videove, ai pyeti: Pra, ne kemi pushtuar TikTok?

Top Channel