Ilustruese

Një automjet i parkuar ka marrë flakë në rrugën “Teodor Keko” në Unazë të Re.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjetin në pronësi të shtetasit E. B.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Top Channel