Shumë surpriza për Efin! Edi Manushi hyn në prapaskenë dhe i uron ditëlindjen

14/03/2022 18:43

Kjo e hënë në studion e “Për’puthen” nisi me urime për Efin që feston ditëlindjen.

Mikela kishte përgatitur një buqetë të madhe me lule dhe u hspreh me fat që në program ka njohur një mike si Efi.

Jam shumë e lumtur që të kam njohur”, i kishte shkruar ajo në busullë, ndërsa tha se përveç dashurisë, për të cilën ka hyrë në “Për’puthen”, ka gjetur dhe një shoqe shumë të mirë.

Në regji hyri rastësisht moderatori Edi Manushi, që në mikrofon e uroi për ditëlindjen, ndërsa Bora Zemani tha se moderatori ka ftuar shumë vajza në emisionin e tij, duke nënkuptuar se një ftesë e tillë mund të vijë dhe për Efin.

Ndërsa Bledi, djali me të cilin konkurrentja po vazhdon njohjen, hyri në studio me një arush gjigant të kuq, si dhuratë për të.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel