Samiun e ka marrë malli për Efin dhe për këtë arsye e ftoi në një takim 4 minutësh në studion e Për’puthen. Efi pranoi.

Që në fillim të takimit filluan t’i bënin pyetje njëri-tjetrit për të kuptuar se si po shkojnë gjërat.

Pyetjet provokuese nuk munguan nga të dyja palët për të kuptuar nëse gjërat midis tyre do të forcohen.

‘Më duket se s’po e di se ku je kohët e fundit’, tha Samiu i cili kishte ankesa për Efin.

Samiu është kthyer më i vendosur për të arritur të përfundojë gjërat që ka lënë përgjysmë me Efin, pasi ishte kthyer 99 përqind i fokusuar tek ajo.

Ajo tha se Samiu i ka zvarritur gjërat dhe ka humbur kohë, por tashmë ka nevojë që ta orientojë dikush.

“Janë duke pritur të deklarohemi por jo, s’po deklarohemi”, shtoi më tej Samiu.

Ky takim me shumë emocione përfundoi me përqafime.

Në studio ndihej tensioni që u krijua,  ndërsa një moment Samiu filloi t’i rrahë shpatullat Mevlanit. Ky tension i tyre vjen si pasojë e konkurencës së tyre për të fituar zemrën e Efit.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel