Ledion Liço dhe Albana Osmani kanë qenë ndër prezantuesit më të dashur për publikun shqiptar.

Ndonëse prej kohësh nuk i shohim me emisione televizive, “Ëndërrtjerrësit” na ka sjellë disa imazhe nga e kaluara e tyre kur prezantonin Top Select.

Atëherë dukeshin shumë herë më ndryshe se sot, Albana me flokë bjonde ndërsa Ledioni shfaqet në një moment me syze dhe me flokë kaçurrela.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel