Emri/ Kush është pjesëtari i grupit Bajri që u qëllua disa herë me armë në Shkodër

09/03/2022 19:21

Admir Bajri është personi që u qëllua disa herë me armë zjarri këtë mbrëmje në Dobraç të Shkodrës.

Mbiemri i tij nuk është i padëgjuar, pasi ai është pjesëtar i grupit “Bajri” në Shkodër.

Aktualisht 38-vjeçari është dërguar në Spitalin Rajonal në Shkodër, por nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po bën krehjen e zonës për kapjen e autorëve.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel