As në këtë puntatë të Për’puthen nuk munguan kunjat midis Rrushes dhe Mikelës.

Konkurenca që ato kanë pasur për Erionin i ka çuar në debate të shumta.

Një fjali e Rrushes se ‘duhet të luftosh për mua se unë jam Rrushja, jo vajzat e tjera’ solli përplasje me Mikelën.

Mikela pretendoi se kjo fjali ishte kunj për të pasi ajo ka luftuar me të  për Erionin.

Sipas Rrushes, Mikela ka bërë më shumë seç duhet për djemtë këtu.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel