Foto Ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët këtë mëngjes në fshatin Surrel në Tiranë.

Policia bën me dije se zjarri ka rënë në banesën e shtetasit B. T., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale, ndërsa ende nuk dihen shkaqet.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Top Channel