Kamëz- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Institutin Bujqësor.

Një person i identifikuar si A. Ll., (S), banues në Burrel, ka goditur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen S. S.

Ajo është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel