Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër.

Një 52-vjeçare e identifikuar me inicialet Th.G., 52 vjece është gjetur e vetëvarur pranë banesës së saj në Libohovë.

Gruaja u gjet nga familjarët e saj ndërsa forcat blu njoftojnë se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor  dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel