Ç’ndodhi në studion e “Formula 1” kur u shkëput sinjali? Gazetarët rrëfejnë momentin në Ëndërrtjerrësit

04/03/2022 22:42

Endi Tufa dhe Elert Yzeiri dy moderatorët e Formula 1 në intervistën e dhënë për Ëndërtjerrësit treguan eksperiencën e tyre mes shumë të qeshurash.

Që nga shqiptimi i titullit dhe deri tek menaxhimi i situatës në rastet e shkëputjes së sinjalit ata i treguan të gjitha.

Gazetarët treguan se kur kur po transmetonin Formula 1 u shkëput sinjali.

Ata vazhdonin të flisnin ndërsa minutat kalonin dhe sinjali nuk rikthehej. Kishin kaluar afërsisht 30 minuta dhe ata flisnin akoma duke u munduar të mbulonin situatën ndërsa regjizori u fliste në kufje “çuna ça do bëjmë?” .

Top Channel