VIP-at që ishin pjesë e Big Brother mbeten personat më të komentuar të momentit. Një prej tyre ishte modelja Beniada Nishani, e cila fitoi pëlqimin e publikut me pozitivitetin dhe të folurën e saj.

Mëngjesin e sotëm ishte e ftuar në Wake Up, ku mësoi se një berber plotësoi kërkesën e një klineti për t’i bërë një qethje të veçantë. Ai kërkonte që të bënte fytyrën e Beniadës,  gjë të cilën e realizoi berberi Joti dhe sapo e pa, modelja u habit.

Beniada: Vërtetë thua ti? Po tallesh me mua?

Joti: Jo nuk po tallem. Për 1 orë, 1 orë e 20 minuta duhet të bësh.

Beniada: Do vij te dyqani jot të bëjmë një krehje të bukur bashkë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel