Policia e Vlorës ngre pika kontrolli në katër pika.

Zonat ku po kryhen kontrollet janë ne Skelë,Transballkanike, lagjia “10 korriku” dhe në hyrje te autostradës.

Postoblloqet e policisë kanë në fokus këtë të premte personat në kërkim dhe të rrezikshëm, armëmbajtje pa leje, xhamat e zinj .

Top Channel