Erioni, një nga konkurrentët e Për’puthen është komentuar për shëndetin e tij.

Fotografitë e tij u bënë virale në rrjete sociale teksa përdorues të ndryshëm shkruajtën: “Ja pse nuk e ka dasht Rrushja” duke iu referuar faktit se ka qenë me disa kilogramë më shumë kur janë njohur jashtë programit.

Në puntatën e ditës së sotme, Erioni dhe Rrushja kanë folur për këto fotografi.

Rrushja: Kur e kam njohr unë nuk ka qenë kështu. Është foto e montuar.

Erioni: Është foto në montazh. Fytyrën sidomos ma kanë bërë na… marshalla.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel