Video/ Aksident në “Bllok”, momenti kur i lënduari transportohet me barrelë

22/02/2022 09:37

Një aksident ka ndodhur pas mesnate në zonën e Bllokut në Tiranë.

I plagosur mbeti një i ri i cili po ecte me motor.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe ambulanca që ka transportuar të lënduarin në spital.

Fatmirësisht i lënduari është jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel