Sara dhe Dj Pm kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar në këtë edicion të “Big Brother VIP”.

Brenda shtëpise lindi një lidhje dashurie që vazhdon edhe pas mbarimit të formatit televiziv.

Në festën e organizuar pas mbarimit të “BBV” ish-konkurentët iu përgjigjën pyetjeve të gazetarit të “Shqipëria Live”.

Gazetari: Si ndiheni sot?

Sara: Shumë mirë, po kalojmë shumë mirë.

Dj Pm:  Shumë mirë, atmosfera e mirë njerëzit të gjithë të mirë.

Gazetari: Si po shkoni të dy?

Sara: Po shkojmë shumë mirë. Aman mos na merni mësysh se po shkojmë shumë mirë.

Dj Pm: Kur jemi në  Shqipëri jemi non stop bashkë, kur jemi në Kosovë jemi non stop bashkë.

Gazetari: Ka një pyetje, kur do martohet Sara me Pm?

Sara: Kismet pas 100 vitesh (qesh).

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel