Këngëtarja Beatrix Ramosaj u kthye në fenomen gjatë rrugëtimit në Big Brotherm VIP me përfshirjen në një lidhje dashurie me aktorin Donald Veshaj.

Por pas daljes nga Big Brother, ata të dy nuk po shihen bashkë.

Beatrix ka bërë disa postime të tjera në InstaStory duke falënderuar fansat për përkrahjen. Ajo madje u ka dhënë një këshillë ndjekësve, që të dhurojnë sa më shumë dashuri tek njerëzit e tyre.

“Jam shumë e prekur nga mesazhet e juaja rreth mbështetjes. Për mua do të thotë bota. Shpërndani dashurinë dhe ndajeni me të dashurit tuaj. Mund të mos jem në gjendje t’i përgjigjem çdo mesazhi, por ta dini se i kam parë”, ka thënë ajo.

“Mundohuni ta bëni botën një vend më të mirë. Çdo fjalë apo gjest i mirë do të thotë diçka për dikë. Bëhu arsyeja pse dikush buzëqesh”, vazhdoi më tej Ramosaj.

Në pikëpyetje mbetet raporti i saj me Donaldin, sa kohë që ky i fundit është parë vetëm në shoqërinë e miqve pas daljes së tij nga Big Brother.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel