Gigi Hadid dhe motra e saj Bella janë transformuar në personazhin biblik Eva, teksa pozuan lakuriq për një xhirim të Versace.

Modelet pozuan me një çantë Mini Medusa prej 1,530 paundësh dhe u shfaqën me flokët e tyre me onde për të ruajtur modestinë e tyre në imazhet e frymëzuara nga Kopshti i Edenit.

Gigi, e cila mirëpriti vajzën e saj Khai në vitin 2020, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në xhirimet zbuluese teksa ajo dhe motra Bella, mbanin mollën famëkeqe që dënoi Evën. Në foto, Gigi dhe Bella mund të shihen duke pozuar me duart e tyre të ndërthurura teksa mbajnë mollën e kuqe të freskët.

Duke iu referuar gjarprit që tundoi Evën të shijonte një mollë nga Pema e Jetës, një gjarpër mund të shihej i ndërthurur rreth këmbës së Bella-s. Duke stiluar flokët e tyre në valëzime të mëdha, Bella dhe Gigi përdorën flokët e tyre të gjatë për të mbuluar gjoksin e tyre.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel