Tre djem të rinj u bënë pjesë e programit të dashurisë “Për’puthen”.

I pari është Dritani nga Fieri, 31-vjeç.

“Jetoj mes Tiranës dhe Europës. Punoj në një restorant në Itali. Kam ardhur për të njohur të gjitha vajzat, por pak më në veçanti Rrushen. Më pëlqejnë sfidat. Besoj se do ta rikthej vëmendjen te vajzat”, u shpreh konkurrenti.

I dyti është Kristi, 24 vjeç, nga Durrësi.

“Të gjitha vajzat janë të bukura, por Florjana dhe Mikela më në veçanti”, tha ai.

Konkurrenti i tretë është Neritani, 32 vjeç, nga Durrësi, që po ashtu tha se është i interesuar për të njohur të gjitha vajzat në program.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel