Këngëtarja Beatrix Ramosaj, disa ditë pas daljes nga “Big Brother VIP” udhëtoi drejt Dubait për pushime.

Artistja ka postuar këtë të mërkura disa foto nga momentet e bukura dhe aventurat në shtetin arabik, ku ka shijuar udhëtim me jahtin nën pamjen mahnitëse të perëndimit.

Ndërkohë, Beatriksa në një foto duket teksa bën gjestin e “Spider Man” , “fiksimin” e Donaldit.

Artistja refuzoi të shkonte në darkën e organizuar brenda shtëpisë, ku do të takonte Donaldin dhe shkak u bë një koment i Salsano Rrapit dhe Ermal Mamaqit për ish-partnerren e aktorit, Bora Zemanit.

Megjithatë, ajo ka vazhduar ta mbështesë finalistin dhe t’i urojë fitoren.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel