Bruno dhe Florjana ishin shumë të afërt në takimin mes tyre, pasi vajza e ftoi në shtëpinë e saj.

Florjana gatoi për Burnon, duke u kujdesur deri në detaje. Ndërsa Bruno kishte marrë me vete trëndafila të vegjël e të egër dhe një verë të bardhë për të dy.

Ndërsa konsumoi disa gota vere, Bruno ishte shumë i afërt me vajzën, por edhe ajo nuk ngeli pas.

Provokime, përqafime dhe puthje ndodhën mes tyre, ndërsa ai e dënoi Florjanën me një masazh.

Më pas ai hoqi bluzën, duke mos kursyer provokimet ndaj Florjanës.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel