Elbasan/ U rrëzua nga skela teksa po punonte, 50-vjeçari përfundon në spital në gjendje të rëndë

14/02/2022 15:46

Një 50-vjeçar i identifikuar si Y.Ç., banues në Elbasan, është rrëzuar nga skela teksa po punonte në një objekt.

Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30, dhe për pasojë 50-vjeçari është dëmtuar.

Pas ndihmës mjekësore në Spitalin Rajonal Elbasan është dërguar për mjekim më të specializuar në Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel