Plasin çokollatat te “Vajzat me kordele”, konkurrentet ëmbëlsojnë Flori Gjinin, ai ia kthen me trëndafil

13/02/2022 18:33

“Vajzat me kordele” nisi sot me trëndafila e ëmbëlsira, teksa jemi në vigjilje të Shën Valentinit.

Konkurrentet i dhuruan trëndafila moderatores Alesia Bami dhe jurisë. Më pas, shpërndarë ëmbëlsira për Flori Gjinin dhe anëtarët e tjerë të jurisë.

Ndërsa moderatori, nga ana tjetër ia ktheu trëndafilin Selmës dhe Blerinës, pasi u impresionua nga performanca e tyre. Sipas tij, vajzat ishin më të mirat e mbrëmjes dhe i përgëzoi për guximin dhe talentin.

Ju mund të mos keni linjat perfekte, por jeni më sensuale se ato që janë perfekte. Bravo ju qoftë”, tha Big Mama.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel