Këngëtari Sardi ishte i ftuar surprizë në Për’puthen Prime këtë mbrëmje të shtune.

Ndërsa këndoi për Mikelën dhe Erionin, ai nuk kurseu edhe komplimentet për moderatorin Bora Zemani.

Referuar këngës, ai tha se çdokush duhet t’i thotë se sa e bukur është, ndërsa Bora bëri reagimin e çuditshëm.

Bora Zemani: Ma the atë natë?

Sardi: Çdokush duhet ta thotë çdo natë ty sa e bukur je, je një ndër vajzat më të bukura të trojeve shqiptare.

Bora Zemani: Ahhh sikur!

Ende nuk dihet se kujt i është referuar moderatorja, ndërsa ishte e përfshirë në historinë e bujshme me Donald Veshajn.

Kujtojmë se të gjithë u emocionuan për puthjen mes Borës dhe Dobald Veshajt ndërsa ishte e ftuar në shtëpinë e Big Brother VIP.

Por disa muaj më pas ai tha se aty kishte hyrë vetëm, referuar gjithë konflikteve që kishte jashtë me moderatoren.

Donaldi më pas është përfshirë në një histori dashurie me Beatrix Ramosajn brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Top Channel