Moderatorja Bora Zemani u shkëput për disa ditë nga ekrani, për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore.

30-vjeçarja u infektua me Covid 19 dhe emisioni u prezantua për disa ditë nga Elona Duro. Këtë të premte, Bora u rikthye, për të vazhduar programacionin, ku sot po transmetohet takimi i Rrushes me Erionin.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel