Rrushja zhvilloi sot takimin e parë në program me Erionin, me të cilin ka pasur një histori romance para pesë vitesh.

Në fund të emisionit, Kristo dha komentin e tij për takimin, duke e quajtur thjesht si një dalje mes shokësh, duke tentuar kështu ta ftojë Rrushen në një takim.

Ai kishte menduar dhe për një dhuratë. Duke marrë parasysh se konkurrentja pëlqen pirsingët dhe ka disa të tillë në trup, i dhuroi një aksesor të tillë në formën e një ylli.

Rrushja e pëlqeu, madje e vendosi menjëherë në kërthizë, ndërsa falenderoi Kriston për idenë e veçantë.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel