“Gati do ishin vrarë”, Ana dhe Edi largohen/ Erioni zbulon të vërtetën: Nuk bëj sherr për një femër

29/01/2022 22:13

Përplasja e ashpër e Edit me Erionin që gati përfundoi në konflikt fizik ka mërzitur shumë Anën, e cila u ndje shumë keq dhe shpërtheu me lot.

Komenti i Arjanit bëri që ajo dhe Edi të dilnin nga studio, ndërsa Erioni sqaroi se si qëndron e vërteta dhe theksoi se nuk bën sherr për asnjë femër.

Arjani: Qaj Ana, shpërthe, se ti e bëre këtë, ti e ke fajin se gati do ishin vrarë.

Erioni: Nuk e njeh historinë time me Edin se kemi pasur një përballje para shumë vitesh. Nuk përlahem për një femër. Po flet shumë gabim.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel