Pas puthjes me Anën, një debat i ashpër ka nisur mes Edit dhe Erionit për shkak të një batute.

Gati patën përplasje fizike dhe Ana u ndje keq sa shpërtheu në lot. Edi u përpoq ta qetësonte ndërsa komentohej në studio çfarë ndodhi.

Edi: Ishalla ishte pjesë e publicitetit dhe ishte një batutë që e lëshova unë. Nuk ka të bëjë me puthjen.

Erioni: Batutë ka qenë. Ishte pauzë dhe tha Nikita diçka për gocat. Thashë a ka mundësi të shkosh në banjë dhe tha Erioni duke thënë nuk ke pse të shkosh cdo 2-3 minuta në banjë.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel