“Do të të pështyjë?” Efi dhe Arjani shpërthejnë në të bërtitura, çfarë ndezi debatin e tyre

29/01/2022 21:30

Pas përplasjes që patën Albi me Brunon, ndërhyri dhe Efi. Ajo tha në Për’puthen Prime se Bruno sillet ndryshe brenda dhe jashtë, ndërsa Bruno iu kundërprërgjigj.

Në përplasje ndërhyri dhe Arjani duke i thënë që të mos presë të rreshtojë djemtë për hir të bukurisë, ndërsa nuk munguan as tonet e ashpra.

Arjani: Mirë Bruno është sjellë keq me ty, po ti e ke pyetur veten si sillesh me Brunon?

Efi: Jam e mbushur.

Arjani: Dhe kjo akuzë që ziheni këtu e jashtë vjen të afrohet, cfarë do të të bëjë jashtë, të të pështyjë?

Efi: Jo, të mos më flasë fare. A po më ul këtu para këtu publikut, për cfarë më flet?

Arjani: Dhe ti e ke ulur poshtë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel