“U mbytsh”, është komenti i Efit drejt Brunos që ka acaruar këtë të fundit teksa po pinte ujë.

Kjo u diskutua dhe në puntatën e sotme të Për’puthen, ku Efi i sqaroi se i ka kërkuar falje dhe nuk duhet të bëjë viktimën.

Ndërsa Bruno i tha se ishte falso çdo gjë dhe u bë pasi pa komentet negative.

Bruno: Ti nuk mund të thuash u mbytsh.

Efi: Nuk mund të bësh viktimën se të kam kërkuar falje.

Bruno: Ke kërkuar falje se pe komentet negative.

Efi: Për kokën e vëllait nuk i lexoj komentet fare.

Bruno: Po bën viktimën.

Efi: Ku e bëra?

Bruno: Me atë kërkesën e faljes false komplet.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel