Teksa diskutohej takimi i Brunos me Mikelën, kjo e fundit përmendi dhe Erionin me të cilin nisi një debat.

Ajo tregoi se është ndjerë shumë keq nga kërcimi i tij me Anën dhe nuk bëri asnjë veprim që t’i kërkonte falje.

Mikela: Vuan nga skleroza ti? Isha shumë keq dhe shijoi një kërcim në vend që të më kërkonte falje, vajti e kërceu.

Erion: Kur i bën ti nuk të duket gjë e madhe, kur i bëj unë…

Mikela: O Erjon a ke tentuar më pas të sqarohesh me mua?

Erion: Po ti me mua?

Mikela: Ke hequr dorë nga unë.

Erion: Jo, kur kam hequr dorë?

Mikela: Që në Prime.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel