Edi i cili është rikthyer në Për’puthen i është përgjigjur të gjithë atyre që e komentojnë për jetesën që bën.

Në puntatën e ditës së sotme, Edi tha se bashkëpunon me babain e tij ndërsa theksoi se është krenar për familjen e tij dhe lidhjen që ka me prindërit.

Edi: Po të gjitha i kam nga lekët e babit. Njerëzit që më thonë është se fryhem me lekët e babait e kanë prej makinës dhe jetës që bëj. Unë jam shumë i lidhur me babin. Vetëm se jam këtu, por jam non stop me babin. Unë punoj me të, edhe fle me të. Përvec se kemi secili dhomën tonë, kemi dhe një dhomë që rrimë të dy.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel