Bazuar tek yjet, astrologia ‘zbulon’ fituesin e Big Brother VIP. Çfarë thotë për lidhjen Donald-Beatrix

26/01/2022 22:18

Astrologia Lorna Hysa ishte e ftuar në “Goca dhe Gra” ku foli për reality show më të ndjekur të momentit, Big Brother VIP Albania.

Teksa loja bëhet më e vështirë, Hysa ka treguar se Arjola mund të marrë fitoren duke u bazuar në shenjën e horoskopit. Ndërsa për lidhjen Donald-Beatrix, u shpreh se shkojnë pasi kanë të njëjtin planet.

Komenti i astrologes Lorna Hysa

Arjola (virgjeresha): Derisa të dali Mërkuri nga prapavija më 3 shkurt, virgjereshat nuk e kanë mirë. Pas 3 shkurtit, mund të jenë më të cliruara. Mund ta mendoj Arjolën fituese por vetëm si virgjereshë, nuk është e avantazhuar deri më 3.

Beniada (binjakë): Nuk e mendoj fituese.

Donaldi (virgjeresha): E njëjta gjë si për Arjolën. Por varet, në varësi të ashendentit. Por nëse dikush ka shumë ashendentë bricjap dhe peshk brenda, ai do të jetë më fituesi. Virgjëreshat nuk janë aq të thata sa mendojmë dhe reagojnë jashtëzakonisht shumë. Virgjerehsa shkon me binjakët sepse kanë të njëjtin planet.

Egzona (virgjeresha): Edhe për të vlen e njëjta gjë.

Einxhel (Shigjetari): Ka fat gjithmonë.

Iliri (Dashi): Është favorit, por jo më i mundshëm.

Dashi dhe virgjeresha janë kokë më kokë, por mund ta fitojë Arjola si virgjereshë femër.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

FOTO GALERI
1/8

Top Channel