Fansat e Donald Veshajt kanë gjetur sozinë e aktorit të humorit!

Bëhet fjalë për aktorin turk, Uraz Kaygilaroglu, i cili u bë i njohur me rolin e Gedizit në serialin ‘’Sefirin Kizi’’.

Në fotot që kanë bashkuar fansat, dyshja ngjasojnë shumë dhe kjo shihet qartë!

Madje, të dy mbajnë stilin e njejtë të flokëve dhe mjekrës.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel