“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”/ Blogerja turke ndalon në rrugë Alban Ramosajn, ai i performon ‘live’

23/01/2022 09:52

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj, teksa po ecte rrugëve të Stambollit është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke e cila realizon intervista të ndryshme në qytet.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”.

Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Whitney Houston, “I Will Always Love You”.

Shihni videon më poshtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Özlem Özdemir (@ozlem.ozdemirr)

Top Channel