Kendall Jenner po e përballon më së miri të ftohtin që ka kapluar botën.

26-vjeçarja  postoi foto e veshur vetëm me bikini të zeza dhe çizme të trasha në dëborë.

“Wim Hof ​​tha banja me akull”, ka shkruar ajo krahas fotove.

Wim Hof është një 62-vjeçar që  njihet edhe me emrin “The Iceman”, motivues holandez dhe atlet ekstrem, i famshëm për aftësinë e tij për t’i bërë ballë temperaturave të ftohta.

Ylli i realitetit ka qenë duke pushuar në Aspen dhe të mërkurën ka shpërndarë video duke bërë ‘snowboard’ poshtë një mali.

 

 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel