Ana Lleshi që është për herë të dytë konkurrente në “Për’puthen”, ka shprehur shpesh dëshirën për të sjellë në jetë një fëmijë.

Ajo thotë se është në kohën e duhur dhe në emision po kërkon partnerin  që i përshtatet. Për këtë temë, ajo diskutoi dhe me Erionin gjatë takimit.

Të pyetur nga moderatorja Bora Zemani, nëse i frikëson një vajzë kur flet për fëmijë që në takim të parë, disa prej djemve thanë se ky fakt u pëlqen.

Mua nuk më tremb. Është e gatshme për të krijuar një familje, është shumë bukur. Edhe unë dua të kem një familje”, tha Bruno.

Aldisi po ashtu shpreh i gatshëm, duke theksuar se do të dilte një bebe me sy të bukur.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel