Takimi i Mevlanit dhe Efit këtë të martë në Për’puthen ishte shumë i veçantë. Si asnjëherë tjetër, Efin e pamë duke mbajtur në duar karrocën me lakra.

Mevlani preferoi ta zhvillonte në fshat takimin me vajzën. Ai është shprehur se i ka qejf vajzat punëtore, edhe pse nuk lidhej me mbajtjen e karrocës.

Opinionisti Arjan Konomi e ka konsideruar të panevojshëm detajin e mbajtjes së karrocës duke kundërshtuar çiftin.

Ndërsa Bruno ka kundërshtuar gjithë zhvillimin e takimit, pasi sipas tij Efi shtiret me të tjerët, edhe pse marrëdhënia e tyre është krisur.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel