“I hype tjetrit…”/ Pamjet që nuk u transmetuan pasi Mikela qëlloi Erionin me shuplakë: Kush je ti?

15/01/2022 21:27

Ditën e sotme, janë transmetuar pamjet e prapaskenave pasi Mikela qëlloi me shuplakë Erionin.

Veprimi i saj erdhi pak para takimit të tij 4 minutësh me Erionin, me të cilën Ana kishte kaluar disa caste afrimiteti që gati dukej sikur do të shkëmbenin puthje në buzë.

Ishte Ana që nxiti Erionin ti shkonte mbas dhe më poshtë keni bisedën mes tyre:

Mikela: S’dua të flas me ty. Kaq idiote të dukem? Të njëjtat gjeste identik.

Erioni: Pse nuk do të flasësh me mua? Kush je ti të më gjuash mua?

Mikela: A pe ndonjë gjë kështu në takim? Ku e pe? Këtë e kë bërë vetëm për të më kthyer hakat.

Erioni: Ti tjetrit i hype në kerr.

Mikela: I hypa në kerr se u xhirua takimi në kerr more. Ik andej se e paske nisur mbarë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel