Ftesë në 5/ “Ka shpëtuar. Uroj të gjejë dashurinë”, çfarë mesazhesh mori Bora Zemani në festën e ditëlindjes

14/01/2022 17:16

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u transmetua një material ekskluziv nga ditëlindja e moderatores Bora Zemani.

Në 30-vjetorin e lindjes ajo zgjodhi të festojë me njerëz të zemrës, miq e kolegë të cilët nuk i kursyen jo vetëm urimet, por edhe këshillat që i kanë dhënë më shpesh së fundmi.

Opinionisti i “Përputhen”, Arjan Konomi tregoi dhuratën që i kishte bërë moderatores dhe i pyetur për këshillën e fundit tha:
“Këshilla e fundit?! I kam thënë ti ndoshta s’ e kupton, por ke shpëtuar nga shumë gjëra”

Nëna e Borës: Jam shumë krenare për të.

Olsa Muhameti: Të jetë kaq e lumtur dhe të gjejë dashurinë e saj. Kjo mund të jetë diçka që mund ti mungojë Borës. Do ti them, jeta sapo filloi – Olsa

Aulona Musta: Kur kalon 30 vjeç vërtetë fillon jeta se tani do ta shijojë tamam.

Semi Jaupaj: Mesa duket jemi përputhur me njëra-tjetrin dhe njerëzit e tretë dhe të katërt na bëjnë dëm.

Arjan Konomi: I kam thënë ke shpëtuar nga shumë gjëra.

Xhensila Myrtezaj: Bora ka dashurinë e saj më të madhe, Arborin. Di të them që kjo është epoka e Bora Zemanit dhe për këtë nuk ka diskutim.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel