Me 9 janar, prezantuesja Bora Zemani mbushi 30 vjeçe por ditën e sotme ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj.

Në një ambient të vecantë dhe me stil, Bora Zemani ftoi edhe personazhe të njohur të showbizit, mes tyre edhe Olsa Muhameti, konkurrentë dhe ish konkurrentë të programit të dashurisë që moderon “Për’puthen”.

Ndërkohë Bora ka qenë në qendër të vëmendjes së medias, për shkak të lidhjes së saj me Donaldin, që mori një goditje, pasi aktori nisi një histori të re me Beatrix brenda shtëpisë së Big Brother.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel