Modelja Arta Nitaj ka reaguar nëse është takuar me Romeo Veshajn në Dubai.

Në disa media sociale u tha se ajo po shijon një romancë me aktorin e njohur, Romeo Veshaj, ndërsa shkas u bënë disa fotografi në të njëjtin vend të Artës dhe Romeos. Ata të dy pozuan përpara një restoranti luksoz. në kohë të ndryshme.

 “Një nga figurat publike shqiptare që nuk e njoh nga afër dhe nuk e kam takuar kurrë është Romeo. Thjesht kemi bërë foto në të njëjtin vend, tek restoranti “Namos”. Për Vitin e ri Romeo s’ka qenë në Dubai, pra nuk kemi festuar bashkë. Kam Romeon tim, unë Zhulieta”,  u shpreh Arta për Prive.

Arta  duket se po shijon një lidhje plot romanticitet me Romeon e saj i cili s’është Veshaj.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel