Meridiani e ka përmendur shpesh që Monika po bëhet diplomate për ta mbajtur mirë me banorët dhe në spektaklin e mbrëmjes së sotme, i ka kërkuar që të mos flasë nën zë për banorët e tjerë.

Këtë e ka mohuar Monika ndërsa Meridiani ka refuzuar që të flasë më tepër.

Meridiani: Mendimin që ka për Einxhelin dhe Antonelën të mos e thojë nën zë.

Monika: Ke qëkur që thua kështu gjërash dhe ti kam hedhur poshtë.

Meridiani: Po bëhesh diplomate për ta mbajtur mirë me banorët. Si për Einxhelën, Beniadën e Antonelën ke folur nën zë.

Monika: Çfarë kam folur më thuaj?

Meridiani: Atë e di ti.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel