“Të brendshmet e kuqe të mbrojnë nga COVID”/ I riu bëhet viral, momenti kur e zbresin nga avioni

17/12/2021 10:11

Një burrë nga Florida është bërë viral në rrjete sociale pasi zgjidhi një mënyrë ndryshe për të protestuar kundër masave antiCOVID.

Ai zgjodhi të vishte një palë të brendshme për të hipur në avion, po menjëherë i është kërkuar të zbresë.

Adam Jenne këmbënguli që të brendshmet e kuqe të mbrojnë nga COVID-19, por në fund hoqi dorë dhe zbriti nga avioni.

Videoja është bërë virale dhe ka shkaktuar të qeshura nga të gjithë.

Top Channel