Një takim tejet romantik ishte ai mes Brunos dhe Efit që u transmetua sot në ‘PërPuthen’, ndërsa dyshja kanë shfaqur hapur edhe pëlqimin për njëri tjetrin.

Puthje, përqafime e ledhatime… i sollën shumë emocione shikuesve, teksa duket qartë që ‘zjarri’ është ndezur mes tyre!

Pjesë nga biseda:

Bruno: Kjo është që ky zjarri mes nesh mos të shuhet ndonjëherë po të ndizet më fortë!
Efi: Gëzuar, për zjarrin! A ke më ftohtë se unë nuk kam më për vete!
Bruno: As unë nuk kam më vallaj! (E puth)
Efi: Ndihem shumë mirë edhe ky zjarrri po më jep zjarr! Kaq ftohtë në të njëjtën kohë dhe ngrohtë nuk e kam ndjerë ndonjëherë

FOTO GALERI
1/10

Top Channel