Konkurrentët e “Për’puthen” vazhdimisht kanë dhuruar emocione të bukura kur kanë kërcyer në studio, por këtë herë një prej tyre guxoi edhe më shumë.

Efi, në takim kujtoi një moment nga prapaskenat, kur Albi i ka thënë se më parë ka punuar striptist. Ky koment i konkurrentit ka qenë thjesht shaka, por Efi nuk e kishte harruar dhe në takimin që zhvilluan i tha “dua të shoh çfarë striptisti ke qenë”.

Në studio, Albi vendosi të kërcente për Efin, ndërsa konkurrentja u shpreh se e shijoi performancën e tij.

“Është hera e parë që e bëj një gjë të tillë, por meqë Efi e donte”, tha Albi pas kërcimit.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel