Pas një periudhe pushimi, pasi kishte kërkuar të qetësohej jashtë programit, Antonia u rikthye këtë mbrëmje në “Për’puthen Prime”.

Ajo vendosi të ballafaqohej me akuzat se ka një të dashur.

Meliku, i cili vazhdimisht thoshte se Antonia ka dikë jashtë, u shpreh dhe kjo ishte lojë e pistë e saj. Opinionisti Arjan Konomi përmendi faktin se konkurrentja nuk ka pasur thuajse fare situata emocionale gjatë takimeve të saj dhe kjo shton dyshimet se mund të ketë një romancë jashtë.

Më pas, ajo kërkoi të lërë programin, për shkak të presionit televiziv, që thotë se nuk po e duronte dot më.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel